Класиране 2016 година

КЛАСИРАНЕ КК „ХЕМУС – 1896” –ТРОЯН ЗА 2016 ГОДИНА


Момчета

 

ГЕОРГИ ГЕЧЕВ

  • 3 място купа „Казанлък”
  • 2 място купа „Асен Шопов”- София
  • 4 място „Изкачване на Витоша”
  • 3 място шосе „общ старт”
  • 3 място купа „Троян”
  • 6 място купа „Долчини”- София
  • 6 място ДЛОШ – писта „ 200м.летящ старт”
  • 6 място ДЛОШ – писта „омниум”
  • 9 място ДЛОШ – писта „скрач”
  • 8 място ДЛОШ – писта „ 500м. летящ старт”
  • 6 място ДЛОШ – писта „ 1000 м.от място”
  • 4 място ДЛОШ – шосе – часовник
  • 6 място купа „Драг”
  • 7 място купа „ Нова Загора”
  • 7 място купа „Пазарджик”

 

СТЕФАН ЙОВЕВСКИ

  •  10 място ДЛОШ – шосе – часовник

ЮНОШИ младша възраст

 

НИКОЛАЙ ДЯНКОВ

  • 11 място купа „Троян”
  • 6 място „Изкачване на Узана”
  • 10 място купа „Габрово”
  • 9 място купа „Драг”

ЮНОШИ старша възраст

 

ЙОАН КОЛЕВ

  • 3 място купа „Троян”
  • 3 място изкачване на Узана  
  • 5 място  купа „Нова Загора”
  • 11 място купа „Пазарджик”
  • 11 място ДЛОШ – писта- „3000м. индивидуално”
  • 1 място ДЛОШ – писта- „4000 м.отборно”
  • 6 място ДЛОШ – писта- „издръжливост”
  • 8 място ДЛОШ – писта – „омниум”
  • 5 място ДЛОШ – шосе – общ старт
  • 10 място купа „Казанлък”
  • 9 място купа „Драг”
  • 8 място купа”Долчини”- София

 

ТЕОДОР КОЛЕВ

  • 4 място купа „Пазарджик”
  • 9 място купа „Сливен”
  • 7 място Балканско първенство – Кейрин
  • 8 място ДЛОШ – писта- „3000м. индивидуално”
  • 6 място ДЛОШ – писта- „1000м. индивидуално”
  • 1 място ДЛОШ – писта- „4000 м.отборно”
  • 3 място ДЛОШ – писта- „издръжливост чрез отпадане”
  • 3 място ДЛОШ – писта- „италианско”
  • 3 място ДЛОШ – писта- „бързина”
  • 7 място ДЛОШ – писта- „омниум”
  • 7 място ДЛОШ – писта- „издръжливост”
  • 8 място ДЛОШ – шосе – общ старт
  • 4 място Балканско първенство 1000 м.
  • 4 място купа „Драг”

 

ЙОАН КОСТОВ

  • 2 място „Изкачване на Витоша”
  • 1 място купа „Габрово”
  • 2 място купа „Пазарджик”
  • 2 място Балканско първенство – „италианско преследване”
  • 7 място Балканско първенство – „омниум”
  • 4 място изкачване на Узана  
  • 2 място купа „Сливен”
  • 3 място ДЛОШ – писта- „3000м. индивидуално”
  • 5 място ДЛОШ – писта- „скрач”
  • 8 място ДЛОШ – писта- „1000 м”
  • 1 място ДЛОШ – писта- „4000 м.отборно”
  • 5 място ДЛОШ – писта- „издръжливост чрез отпадане”
  • 3 място ДЛОШ – писта- „италианско”
  • 5 място ДЛОШ – писта- „бързина”
  • 6 място ДЛОШ – писта- „омниум”
  • 3 място ДЛОШ – шосе – общ старт
  • 3 място купа „Казанлък”
  • 9 място Гран при Милан Панич – Сърбия

 

КРИСТИЯН МИТЕВ

  • 2 място купа „Долчини”
  • 4 място купа „Нова Загора”
  • 5 място купа „Габрово”
  • 7 място купа „Драг”
  • 4 място купа „Казанлък”
  • 5 място Изкачване на Витоша
  • 7 място ДЛОШ – часовник
  • 8 място купа „Пазарджик”
  • 7 място купа „Троян”
  • 6 място Изкачване на Узана
  • 4 място купа „Сливен”
  • 3 място купа „Асен Шопов” – София
  • 10 място – Балканско първенство – часовник
  • 5 място ДЛОШ – писта „3000 м. индивидуално”
  • 9 място ДЛОШ писта „скрач”
  • 7 място ДЛОШ писта „1000 м.
  • 1 място ДЛОШ писта „ 4000 м. отборно”
  • 3 място ДЛОШ писта „италианско преследване”
  • 4 място ДЛОШ писта „издръжливост”
  • 5 място ДЛОШ писта „омниум”

МЪЖЕ

 

МИХАИЛ МИХАЙЛОВ

  • 6 място –ДЛОШ – писта – „ италианско”
  • 8 място –ДЛОШ – писта – „издръжливост по точки”
  • 6 място – ДЛОШ – писта – „скрач”
  • 1 място – ДЛОШ – писта –„4000 м. отборно”
  • 7 място – ДЛОШ – писта – „ 1000м .”
  • 6 място – ДЛОШ – писта –„омниум”
  • 4 място – ДЛОШ – писта –„4000 м. индивидуално”
  • 6 място купа „Троян”
  • 9 място купа „Драг”
  • 7 място купа „Долчини” – София
  • 3 място ДЛОШ – шосе – часовник

 

МАРИО ВЕЛЕВ

  • 6 място – ДЛОШ – писта – „ 1000м .”

 

ВЛАДИМИР РУСЕНОВ

  • 1 място - ДЛОШ – писта –„4000 м. отборно”
  • 5 място - ДЛОШ – писта – „ 1000м .”
  • 10 място - ДЛОШ – писта – „ бързина”
  • 5 място - купа „Пазарджик”
  • 5 място - ДЛОШ – шосе – часовник

 

СТАНИМИР ЧОЛАКОВ

  • 2 място „ Обиколка на Александър Велики” – Гърция
  • 1 място в І етап в „ Обиколка на Александър Велики” – Гърция
  • 2 място в  „Изкачване на Витоша”
  • 1 място купа „Троян”
  • 6 място – ДЛОШ – писта „италианско преследване”
  • 3 място – ДЛОШ – писта „ издръжливост по точки”
  • 2 място – ДЛОШ – писта „скрач”
  • 1 място – ДЛОШ – писта „4000м. отборно”
  • 3 място – ДЛОШ – писта „омниум”
  • 7 място – ДЛОШ – писта „ 4000м. индивидуално”
  • 11 място Балканско първенство – общ старт
  • 4 място Балканско първенство – часовник
  • 8 място купа „Драг”
  • 4 място купа „Асен Шопов” – София
  • 4 място ДЛОШ – шосе – часовник
  • 4 място ДЛОШ – щосе – общ старт

 

ЙОРДАН АНДРЕЕВ

  • 1 място на Държавен шампионат на писта-мъже-„4000м.отб.преследване”
  • 4 място Държавен шампионат на шосе-мъже-часовник
  • 8 място на Държавен шампионат на писта-мъже-„скрач”
  • 6 място на Държавен шампионат на писта-мъже-„итал.преследване”
  • 5 място на Държавен шампионат на писта-мъже-„омниум”
  • 8  място на Държавен шампионат на писта-мъже-„4000м.инд.преследване”
  • 2 място на Държавен шампионат на писта-мъже-„издръжливост”

 

Отбора  на КК "Хемус – 1896" мъже - Вицешампиони на България на шосе и писта за 2016 година.

Отбора  на КК "Хемус – 1896" юноши старша възраст - Шампиони на България на шосе и писта за 2016 година.

Прочетена 212 пъти
© 2022 Hemus-1896 Troyan. Всички права запазени