Класиране 2008 година

ПАВЕЛ ШУМАНОВ (BUL)
- ІІІ място в крайното класиране в Обиколка на Черна гора категория 2.2 /кръг за Световната купа/
- ІІІ място в ІІІ етап Улцине - Бар
- ІV място в І етап Цетине - Херцег нови
- Х място Белград - Баня Лука І Босна и Херцеговина 1.2 категория /кръг за Световната купа/
- І място - "Гранд при Бургас" 1.2 категория /кръг за Световната купа/
- ІV място в крайното класиране в Обиколка на Румъния 2.2 категория /кръг за Световната купа/
- І място в V етап в Обиколка на Румъния 2.2 категория
- І място на Държавно лично първенство на писта в дисциплината 4000m индивидуално преследване
- ІІ място на Държавното лично първенство на писта в дисциплината 4000m отборно преследване
- V място в ІІІ етап в Обиколка на Румъния

ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ (BUL)
- І място в ІV етап Бар - Цетине от Обиколка на Черна гора Категория 2.2 /кръг за Световната купа/
- ІІІ място купа " Георги Коев " - Казанлък
- VІІІ място Белград - Баня Лука І Босна и Херцеговина 1.2 категория /кръг за Световната купа/
- VІІ място Белград - Баня Лука ІІ Босна и Херцеговина 1.2 категория /кръг за Световната купа/
- V място " Гранд при Бургас " 1 .2 категория /кръг за Световната купа/
- І място в ІІІ етап Пале - Златибор в Обиколка на Сърбия 2.2 категория /кръг за Световната купа/
- ІІІ място в V етап Куршумлия - Врание в Обиколка на Сърбия
- ІІІ място в VІ етап Врание - Сокобаня в Обиколка на Сърбия
- ІІІ място в І етап Белград - Лозница в Обиколка на Сърбия

ВЛАДИМИР РУСЕНОВ (BUL)
- ІІ място купа " Слънчев бряг " - момчета
- ІV място купа " Бургас " - момчета
- ІІІ място купа " Долината на розите " - Казанлък
- ІІ място купа " Георги Коев " - Казанлък
- Шампион на България за 2008 година на шосе в дисциплината /многоетапни състезания/
- ІІІ място купа - "Чепеларе"
- ІІ място - купа "Пазарджик"
- Вицешампион на България в дисциплината 1000m индивидуално преследване
- ІІІ място в дисциплината 200m летящ старт на Държавния личен шампионат на писта
- ІІІ място в дисциплината 2000m отборно преследване
- ІІ място купа "Пловдив"
- ІV място на Държавния личен шампионат на писта в дисциплината "италианско преследване"
- V място на Държавния личен шампионат на писта в дисциплината - 500m летящ старт

МИНКО ДОНКОВСКИ (BUL)
- ІІ място - купа "Бургас" - момчета
- V място - купа "Смолян"
- ІV място - купа "Пазарджик"
- ІІІ място на Държавния личен шампионат на писта в дисциплината "2000m отборно преследване"
- ІV място на Държавния личен шампионат на писта в дисциплината "италианско преследване"

ЙОВЧО ЙОВЧЕВ (BUL)
- І място - купа "Слънчев бряг" - юноши
- І място - купа "Несебър"
- І място - купа "Смолян"
- І място - купа "Долината на розите" - Казанлък
- І място - купа "Георги Коев" - Казанлък
- І място - купа "Чепеларе"
- І място - купа "Херман" - Добрич
- І място - купа "Ненчо Христов" - Варна
- ІІ място - купа "Сливен"
- Шампион на България в дисциплината 20 км индивидуално по часовник
- Носител на три златни медала на Държавния личен шампионат на писта в дисциплините 3000m индивидуално преследване , издръжливост по точки и скрач
- ІІ място в дисциплината 1000m от място на Държавния личен шампионат на писта
- І място - купа "Разград"
- Шампион на България в дисциплината "многоетапни състезания"
- ІІІ място купа "Пловдив"
- Балкански шампион в дисциплината "индивидуално по часовник"
- Вицебалкански шампион в дисциплината "общ старт"

МАРТИН БСЕИНИ
- V място - купа "Георги Коев" - Казанлък
- VІ място - купа "Чепеларе"

БОГОМИЛ СПИРОВ (BUL)
- ІІІ място на Държавния личен шампионат на писта в дисциплината "2000m отборно преследване"
- ІV място на Държавния личен шампионат на писта в дисциплината "италианско преследване"

СВЕТОСЛАВ ЧАНЛИЕВ (BUL)
- ІІІ място в крайното класиране в Обиколка на Румъния категория 2.2 /кръг за Световната купа/
- ІV място в V етап в Обиколка на Румъния
- ІV място в І етап в Обиколка на Румъния
- ІІІ място на Държавния личен шампионат на шосе в дисциплината "180 км общ старт"
- ІV място в ІV етап в Обиколка на Румъния

TOMAS BOUTEILLE (FRA)
- 1st place prolog in the Tour of Bulgaria 2.2
- 1st place in stage 1 in the Tour of Bulgaria 2.2
- 2nd place in stage 2 in the Tour of Bulgaria 2.2
- 4th place in stage 6 B in the Tour of Bulgaria 2.2
- 8th place in stage 3 in the Tour of Bulgaria 2.2
- 8th place in stage 5 in the Tour of Bulgaria 2.2


ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ
- Момчета - Шампиони на България за 2008 година
- Mъже - ІІІ място на Държавния отборен шампионат на писта за 2008 година

Прочетена 5362 пъти
© 2022 Hemus-1896 Troyan. Всички права запазени