Класиране 2010 година

ВЛАДИМИР КОЕВ

  • - 2 място в Гранд при Краня – Словения (1.1 категория) кръг за Световната купа
  • - Победител в Обиколка на Черна гора (2.2 категория) кръг за Световната купа
  • - 1 място в І етап в Обиколка на Черна гора
  • - Победител в Обиколка на Румъния (2.2 категория) кръг за Световната купа
  • - 1 място във ІІ етап в Обиколка на Румъния
  • - 3 място в Обиколка на Виктори тур – Турция (2 . 2 категория)
  • - Шампион на България в дисциплината индивидуално по часовник
  • - Вицешампион на България в дисциплината общ старт
  • - Вицешампион на България в дисциплината многоетапни състезания
  • - Най–добър катерач в Обиколка на Сърбия (2.2 категория)
  • - 3 място в ІV етап в Обиколка на Сърбия

 

ЕВГЕНИ ГЕРГАНОВ

  • - Победител в Обиколка на Секерланд – Румъния (2.2 категория) кръг за Световната купа
  • - 2 място в І , ІІ и ІV етап в Обиколка на Секерланд
  • - Победител в VІІ етап в Обиколка на България
  • - 2 място в І и VІІІ етап в Обиколка на България
  • - Шампион на България в дисциплината 4000 м. индивидуално преследване – писта
  • - Шампион на България в дисциплината 4000 м . отборно преследване – писта
  • - Шампион на България в дисциплината многоетапни състезания – шосе
  • - 1 място – купа "Габрово"

 

ПАВЕЛ ШУМАНОВ

  • - Шампион на България в дисциплината 4000 м . отборно преследване- писта
  • - Вицешампион на България в дисциплината 4000 м . индивидуално преследване – писта
  • - Вицешампион на България в дисциплината индивидуално преследване – шосе

 

ДАНИЕЛ ПЕТРОВ

  • - Шампион на България – МТВ кънтри крос
  • - Шампион на България в дисциплината 4000 м . отборно преследване- писта
  • - 3 място в дисциплината 4000 м . индивидуално преследване – писта

 

СВЕТОСЛАВ ЧАНЛИЕВ

  • - 3 място в VІІ етап в Обиколка на Румъния
  • - Шампион на България в дисциплината 4000 м . отборно преследване - писта
  • - 3 място в Държавен шампионат шосе в дисциплината общ старт

 

ПАВЛИН БАЛИНСКИ

  • - 3 място в  Държавен шампионат  в дисциплината 4000 м . отборно преследване- писта

 

 

ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ

 

ВЛАДИМИР РУСЕНОВ

  • - 1 място купа „ Пазарджик „
  • - 1 място купа „ Свети Влас „ – Слънчев бряг
  • - Шампион на България на 10 км . индивидуално по часовник на ДЛШ
  • - Шампион на България на 3000 м . отборно преследване на писта
  • - 2 място на 2000 м . индивидуално преследване на писта
  • - 2 място купа „ Казанлък „
  • - 2 място купа „ Неврокоп „ – Гоце Делчев
  • - 3 място купа „ Георги Коев „ – Казанлък
  • - 4 място купа „ Долината на розите „ – Казанлък
  • - 4 място купа „ Милко Димов „ – Сливен
  • - 4 място на Държавния отборен шампионат на шосе – Добрич
  • - 4 място купа „ Несебър „
  • - 4 място в дисциплината италианско преследване на писта
  • - 4 място в дисциплината издръжливост по точки на писта

 

МИНКО ДОНКОВСКИ

  • - Шампион на България на 3000 м . отборно преследване на писта
  • - 4 място в дисциплината италианско преследване на писта
  • - 4 място купа „ Неврокоп „ – Гоце Делчев
  • - 5 място на 2000 м . индивидуално преследване на писта
  • - 5 място в дисциплината издръжливост по точки на писта
  • - 5 място в дисциплината „ бързина „ на писта
  • - 6 място купа „ Милко Димов „ – Сливен
  • - 6 място купа „ Свети Влас „ – Слънчев бряг
  • - 6 място  на Държавния отборен шампионат на шосе – Добрич

 

ВЛАДО ВЪЛКОВ

  • - Шампион на България на 3000 м  отборно преследване на писта
  • - 4 място в дисциплината италианско преследване на писта

 

ЦВЕТОСЛАВ КОНИШЕВ

  • - Шампион на България на 3000 м  отборно преследване на писта

 

Отборът на „ Хемус 1896 – Вивело „ – отборен шампион на България за 2010 г . на шосе и писта.

Отборен победител в Обиколка на Румъния.

Второ място отборно в Обиколка на България и Обиколка на Виктори тур – Турция.

Прочетена 5385 пъти
© 2022 Hemus-1896 Troyan. Всички права запазени